Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik - Jihlava

referenční číslo: 2000232198 | aktuálnost: 29.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním, dodávkami, montáží a servisem klimatizačních zařízení především pro firemní a průmyslové využití, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - Jihlava.

Náplň práce:

  • Provádění preventivních prohlídek, montáží, oprav, záručního a pozáručního servisu na technologiích chlazení datových center a průmyslu
  • Jedná se o technologie značek : Daikin, Samsung, Vertiv, Carrier, Uniflair, APC, Toshiba, Stulz atd.

Požadavky:

  • ŘP sk.B podmínkou
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Praxe v oboru chlazení výhodou
  • Hledáme komunikativní pracovníky s technickým myšlením a schopností samostatného rozhodování a technické improvizace. Nabízíme odborný a finanční růst a práci v odborném týmu.

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
  • Hrubá mzda 37 000 - 62 000 Kč (výše nástupního platu bude dohodnuta na základě kvalifikace a praxe při pohovoru)
  • Pracovní smlouva (na dobu neurčitou) nebo práce na živnostenský list/ičo
  • Práce s významnými zákazníky
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days 3 dny/rok
  • Příspěvek na dovolenou
  • Placené přesčasy
  • Nástup možný po domluvě ihned
  • Možnost si přes naší firmu dodělat certifikáty : vyhláška 50, svářečský průkaz, zacházení s F-plyny(chladiva) a další.
  • Místo práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 37 000 - 62 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihlava,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik, dělník, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce