Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - automatizace linek

referenční číslo: 1638571039 | aktuálnost: 25.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem automatizace a softwaru pro manipulaci s materiálem v oblasti distribuce a expedice zásilek, e-commerce, výroby a dalších odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - automatizace linek.

Náplň práce:

  • zajištění preventivního plánovaného servisu jednotlivých zařízení instalovaných v ČR a na Slovensku, /případně také v jiných státech/
  • koordinace servisní podpory třetích stran
  • zajištění korektivního servisu
  • související administrativa (výkazy, reporty, inventury náhradních dílů)
  • v prvních několika měsících bude nový kolega mentorován senior kolegou

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru (například obor elektro, servis strojů a zařízení, elektromechanik, technik údržby apod.)
  • platná vyhláška 50, par. 6 výhodou, v případě potřeby podpoříme při získání potřebného certifikátu
  • znalost anglického jazyka (případně i němčiny)
  • základní teoretická orientace v řídících systémech PLC
  • znalost problematiky motorů a jejich ovládání (vítána)
  • řidičský průkaz B
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost
  • flexibilita (časová, místní)
  • výhodou zkušenost s podporou automatizovaných systémů

Nabízíme:

  • samostatnou práci, která není vázána na přítomnost v konkrétní kanceláři, přesto se spoustou interakcí s kolegy ze servisního oddělení
  • osobní rozvojový plán (vzdělávání, osvojování dalších dovedností a zkušeností)
  • administrativní část práce je možné vykonávat z home-office
  • profesionální podporu zahraničními kolegy (Holandsko, Německo …)
  • práci na projektech pro rychle rostoucí zákazníky v oblasti logistiky
  • podporu při rozvoji jazykových dovedností
  • podporu při rozvoji odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení SIEMENS, SEW, apod.…)
  • služební auto nebo úhradu nákladů spojených s použitím vlastního auta po zkušební dobu
  • mobilní telefon, mobilní internet
  • místo výkonu práce: ČR a Slovensko

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Energetika, Strojírenství

Profese: elektromechanik, elektromontér, mechanik, technik, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova