Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior účetní - Velešín

referenční číslo: 2000182688 | aktuálnost: 27.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost s perspektivním výrobním programem hledáme nového kolegu/yni na pozici Senior účetní – Velešín

Náplň práce:

  • Zajištění správného a včasného zaúčtování dokladů do účetnictví a dodržování termínů měsíční závěrky a požadovaných reportingů
  • Dodržování stanovených pracovních postupů a postupování v souladu s platnou legislativou
  • Revidování pracovních postupů souvisejících s výkonem práce a podávání návrhů na jejich zlepšení a zefektivnění
  • Řádné plnění svěřených úkolů v rámci SSC a aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou.
  • Upozorňování na potencionální rizika

Hlavní úkoly:

  • Kontrola, zpracování a účtování přijatých faktur a vystavování faktur prodejních
  • Účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, přecenění účtů, rezervy, inventarizace účtů)
  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování majetku a odpisů, sledování požadavků Capex
  • Zpracování DPH, kontrolních hlášení, souhrnných hlášení a intrastatu ve spolupráci s kolegy na SSC
  • Účtování mezd
  • Zapojení do globálních finančních projektů
  • Aktivní spolupráce při účetních závěrkách, auditu a jiných kontrolách úřady

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou zaměřené na finance a účetnictví
  • Praxi na pozici účetní min. 4 roky
  • Uživatelská znalost MS Office, zejména Excel, Teams
  • ŘP sk. B
  • Výhodou znalost ERP MS Dynamics Navision
  • Anglický jazyk na úrovni min. B1
  • Aktivní přístup, schopnost rychle se učit
  • Zodpovědnost
  • Orientaci na detail
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost prácovat pod tlakem
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Bonusy dle odvedené práce
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Velešín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Velešín,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní, hlavní účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, 13. plat