Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní - zdravotnictví

referenční číslo: 2000184398 | aktuálnost: 29.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu zdravotnického vybavení, zejména pro urgentní oddělení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení účetnictví v programu SAP
  • Příprava platebních příkazů
  • Účtování bankových výpisů
  • Vedení účetní agendy přijatých faktur a záloh tuzemských i zahraničních
  • Spolupráce na účetním auditu a kontrolách
  • Evidence majetku
  • Zpracování výkazů DPH
  • Další možné běžné účetní činnosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Min. 5 let praxe na účetním/fakturačním oddělení
  • Základní orientace v daňové problematice
  • Dobrou znalost MS Office
  • Praxe v systému SAP alespoň 4 roky
  • Znalost anglického jazyk na komunikativní úrovni - výhodou
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Forma spolupráce na HPP/IČO
  • Flexibilní pracovní dobu – možnost práce z domova
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • HO dle dohody
  • Služební auto, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Netvořice, Středočeský Kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Netvořice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova