Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní pro přední českou realitní skupinu

referenční číslo: 2000210254 | aktuálnost: 03.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, přední českou realitní skupinu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

  • Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • Výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH
  • Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání
  • Zajištění inventarizace majetku a závazků
  • Spolupráce s daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní
  • Samostatné vypracovávání ročních závěrek účetních společností

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost podvojného účetnictví, znalost DPH
  • Komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilitu
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost systému SAP – výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick-days
  • Příspěvek na stravování
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Kartu Multisport
  • Proplacení ročního kuponu na MHD
  • Týdenní pracovní úvazek 37,50 hodiny
  • Po zaučení možnost home – office
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní, hlavní účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova