Typ nabídky

Minimální mzda

Sales support – interiérový design

referenční číslo: 1638573729 | aktuálnost: 25.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která prostřednictvím nápaditých konceptů kanceláří a vybavení nábytkem řeší, aby se pracovníci ve svém pracovním prostředí cítili dobře, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales support – interiérový design

Náplň práce:

  • Práce v programu SAP a CRM systému
  • Péče o prostory showroomu, pomoc při organizování akcí a výstav
  • Komunikace se stávajícími klienty, budování vztahů s novými klienty
  • Administrativní podpora sales týmu, správa databáze
  • Koordinace marketingových aktivit pro ČR/SK trh
  • Správa sociálních sítí a webových stránek

Požadujeme:

  • 3–5 let zkušeností v administrativě
  • Zkušenosti v oblasti interiérového designu nebo nábytku – výhodou
  • Dobrá znalost SAP a Microsoft Office(Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Organizační a komunikativní schopnost
  • Samostatnost, schopnost priorovat a plnit různé úkoly v určitém časovém horizontu

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností v rozpětí 40 – 50 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnání na HPP/IČO
  • 25 dní dovolené, sick days
  • 3 dny práce v kanceláři, 2 dny home office
  • Mobilní telefon / notebook – i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Praha 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Profese: asistent/asistentka, marketingová komunikace, obchodní asistent, pracovník back office, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce