Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant elektro - Brno

referenční číslo: 1637842701 | aktuálnost: 30.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta GRADIOR, spol. s r.o., projekční a inženýrskou - dodavatelskou společnost, která poskytuje komplexní služby při návrhu a realizaci celkové koncepce prostor divadel, kulturních domů, kin, amfiteátrů, multifunkčních zařízení a dalších prostor obdobného charakteru, hledáme kolegu na pozici Projektant elektro:

Náplň práce:

  • Tvorba projektové dokumentace všech stupňů
  • Kalkulace rozpočtů
  • Po zaškolení návrh regulace elektromotorů (frekvenční měniče, PLC atd.)
  • Podpora servisu technologie
  • Koordinace subdovatelů montáž/výroba
  • Účast při oživování technologií

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Znalost MS Office, AutoCAD, CAD
  • Vyhlášku 50, dnes NV 194/2022 Sb.
  • Anglický/německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu učit se novým věcem a přizpůsobit se změnám
  • Přesnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Mzda: 40 000 – 60 000 Kč
  • Služební mobil
  • Služební notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příležitostně home office
  • Nástup: ihned
  • Kancelář: Brno – Královo Pole (bezproblémové zdarma parkování přímo u kanceláře společnosti)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova