Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník ve výrobě – obsluha strojů

referenční číslo: 1637686604 | aktuálnost: 03.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti vývoje, výroby a logistiky průmyslových obalů s pobočkami, výrobními závody a logistickými centry v 7 evropských státech, hledáme kandidáta na pozici Dělník ve výrobě – obsluha strojů.

Náplň práce:

  • Obsluha strojů a zařízení v dřevozpracujícím průmyslu
  • Obsluha robotického pracoviště
  • Obsluha manipulační techniky
  • Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Efektivní plnění svěřených úkolů
  • Fyzická zdatnost

Pokud budete mít zájem, můžete získat i pozici mistra:

  • Znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Znalost procesů v kvalitě
  • Zkušenost z obdobné pozice, případně praxe během studia u absolventa
  • Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finančního a profesního růstu
  • Odměny a bonusy navíc
  • Bezplatné závodní stravování na pracovišti
  • Zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost rozvoje a rychlého kariérního postupu v rámci společnosti
  • Místo výkonu práce: Lužce nad Vltavou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Lužec nad Vltavou,

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování