Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cukrář/Cukrářka

referenční číslo: 2000234274 | aktuálnost: 29.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou pekárnu a cukrárnu s vlastní výrobou, hledáme nové kolegy na pozici Cukrář/ Cukrářka.

Hledáme jak zkušené profíky z oboru, kteří okamžitě převezmou vedení týmu a výroby, tak juniorní kandidáty, kteří se v oblasti cukrářství chtějí vzdělávat a získat nové zkušenosti. Společnost je připravena Vám věnovat potřebný čas a maximální podporu nejen při Vašem zapracování.

Před Vaším finálním rozhodnutím, zda na pozici nastoupit, budete mít možnost si 2 dny práci vyzkoušet – seznámit se s kolektivem, pracovištěm i samotným systémem práce.

Vaše náplň práce:

  • zajištění chodu cukrárny a příprava cukrářských výrobků (základem je kynuté těsto plněné kvalitními krémy a marmeládami)
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy v cukrárně a pekárně
  • dodržování technologických postupů a zásad bezpečnosti potravin
  • práce od pondělí do pátku - ranní a nově zaváděné odpolední směny. Nástup na ranní směnu ve 4:30h

Očekáváme:

  • zkušenosti v oboru
  • čeština nebo slovenština na velmi dobré komunikativní úrovni (komunikace v týmu)
  • pozitivní a spolehlivá osobnost se smyslem pro pečlivost
  • cit ke kombinování surovin i dekorování
  • samostatnost při rozhodování, schopnost týmové práce
  • schopnost dodržovat nastavené standardy kvality
  • chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • stabilní a dlouhodobou práci v rodinném podniku s přátelským týmem spolupracovníků
  • práce s velmi kvalitními italskými surovinami (společnost je i dovozcem vysoce kvalitních surovin z Itálie)
  • možnost kariérního růstu, vzdělávání podporované společností (odborné kurzy a stáže)
  • nástupní mzda 30 000 – 45 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po zapracování navýšení mzdy
  • část mzdy vyplácena začátkem měsíce zálohou
  • forma spolupráce na HPP/IČO, plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • slevy na nákupy ve firemní prodejně
  • zajištěné jídlo na pracovišti
  • po 6 odpracovaných měsících bonus 1 500 Kč/měsíc
  • po 12 odpracovaných měsících vánoční jednorázový bonus
  • místo výkonu práce: Brno (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti