Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka nákupu a logistiky - možnost využívat jazyky!

referenční číslo: 2000207588 | aktuálnost: 04.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka nákupu a logistiky - Možnost využívat jazyky!

Náplň práce:

  • Komunikace s obchodními partnery
  • Domlouvání objednávek a dodání s dodavateli zboží
  • Zajišťování logistických služeb u dodavatelů – objednávka kamiónů pro přepravu zboží (ČR i Evropa)
  • Objednávání materiálu potřebného na skladě a v kanceláři – objednávání přepravních boxů, obalového materiálu, kancelářských potřeb
  • Komunikace s celním deklarantem – domlouvání termínů, zasílání dokumentace, případně přítomnost při clení
  • Zajištění cenových nabídek zájemcům o spolupráci / klientům
  • Dohledávání jednotlivých dílů z objednávek, ověřování jejich dostupnosti, změny množství, cen atd. a předávání informací v rámci týmu
  • Shromažďování podkladů od zaměstnanců a předávání finančnímu oddělení (scanování účtenek, nemocenských, dovolených atd.)
  • Vedení evidence příchodů a odchodů zaměstnanců
  • Hledání nových dodavatelů v logistice
  • Plánování kapacit skladu – znalost aktuálního stavu skladu, jeho kapacity, podle toho řízení objednávek
  • Kontrola příchozích faktur od dodavatelů, jestli souhlasí dodaná služba (doprava zboží), případně jestli bylo dodáno fakturované zboží – ve spolupráci s vedoucím logistického centra

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Český jazyk na komunikativní úroveň
  • Znalost ruského jazyka podmínkou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • Zkušenosti – v oblasti nákupu, logistiky nebo administrativy
  • Znalost balíčku MS Office
  • Komunikativní dovednosti, organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • Stabilní pozici v malé rodinné firmě
  • Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Atraktivní kvartální bonusy
  • Příspěvek na dojíždění ve výši 5 000 Kč
  • Možnost občasné práce z domova po domluvě
  • Místo výkonu práce: Mělník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Ruský

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mělník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, pracovník back office, referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Možnost občasné práce z domova