Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí montážníků

referenční číslo: 36082 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu a rád cestujete za prací do zahraničí (cca 4x ročně)? Máte ideálně zkušenosti s vedením lidí a domluvíte se anglicky? Pak nám ihned zašlete životopis a staňte se VEDOUCÍM MONTÁŽNÍKŮ

Náplň práce

  • Zprovoznění strojů a jejich následné testování
  • Diagnostika strojů
  • Předání zařízení a školení obsluhy a údržby
  • Vedení místních montážníků u projektu
  • Občasné cesty do zahraničí

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Ochotu cestovat v rámci výjezdů do zahraničí (cca 20%)
  • Pečlivost a zručnost s citem pro mechaniku

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a večírky
  • Místo výkonu práce: okres Semily + zahraničů

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl