Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik junior (28 - 34.000 KČ)

referenční číslo: 43684 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk s technickým vzděláním nebo se dobře vyznáte ve výkresech. Je Vaší silnou stránkou manuální zručnost? V práci na dvě směny nevidíte překážku? Tak to jste pro nás ideální kandidát!
Mezinárodní výrobní společnost přijme šikovného kolegu/kolegyni na pozici MECHANI JUNIOR (28 - 34.000 KČ)

Náplň práce

  • Montáž produktů dle výkresů nebo manuálů
  • Kontrola práce
  • Dodržování zadaných postupů

Požadujeme

  • SOU ideální technického zaměření nebo praxi na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Schopnost číst ve výkresech a technické dokumentaci velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní/noční bez víkendů)

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Karierní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • 13. mzdu
  • lokalita: Praha

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba