Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr pro štíhlou výrobu (60 - 70.000 Kč)

referenční číslo: 41131 | aktuálnost: 13.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s implementací štíhlé výroby ve strojírenství či automotive?
Baví Vás koučink a metodické vedení zaměstnanců?
Domluvíte se anglicky a nemáte problém vystupovat před lidmi?
Víte, co znamená Kaizen, 5M, TPS, Six Sigma.. ?
Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

INŽENÝR PRO ŠTÍHLOU VÝROBU (60 - 70.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za LEAN managment
  • Školení zaměstnanců
  • Orientace v Kaizen, 3M, TPS, Ishikawa, Six Sigma, ...
  • Zpracovávání hodnotových toků a vedení akčních plánů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny – PODMÍNKOU
  • Praxi na podobné pozici
  • Orientaci v LEAN problematice
  • Znalost Kaizen, 3M, TPS, Ishikawa, Six Sigma, ...
  • Pokročilou znalost AutoCAD

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Velmi zajímavé nadstandartní finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci
  • Místo výkonu práce: Břeclav

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství