Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro servisní technik - náborový příspěvek 35.000 Kč !!! m/ž

referenční číslo: 42446 | aktuálnost: 02.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš elektro vyhlášku alespoň §5? Ovládáš minimálně jeden ze světových jazyků a jsi připraven si procestovat svět? Tak neváhej a pošli nám životopis!

Česká firma s celosvětovou působností hledá kolegu na pozici:

ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 35.000 Kč !!! M/Ž

Náplň práce

  • Výroba a instalace elektrozařízení
  • Záruční a pozáruční servis
  • Výjezdy k zákazníkům v rámci celého světa
  • Odborná podpora a zaškolení zákazníka

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro + §5
  • Znalost jednoho z jazyků na úrovni B2 (AJ/NJ/RJ)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu jezdit na výjezdy do celého světa

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 35.000 Kč
  • 13. mzda
  • Telefon a notebook
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na ŽP/PP
  • Možnost růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Při cestování diety a příplatky
  • Lokalitu: okres Břeclav

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl