Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent v logistice s AJ

referenční číslo: 57304 | aktuálnost: 01.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň SŠ vzdělání a dobrý time management? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém a chcete jí při své práci využívat? Jste komunikativní, spolehlivá a pečlivá osoba?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní výrobní firma nyní hledá posilu na pozici:

DISPONENT V LOGISTICE S AJ

Náplň práce

  • příjem, kontrola a zpracování objednávek od zákazníků
  • zajišťování včasných dodávek materiálu pro výrobu
  • objednávání, zajišťování a organizace dopravců
  • práce v systému SAP

Požadujeme

  • minimálně SŠ s maturitou
  • anglický jazyk - každodenní komunikace
  • zkušenost v logistice alespoň 1 rok (výhodou)
  • znalost práce v systému SAP (výhodou)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • firemní stravování
  • pružná pracovní doba
  • profesní a odborný růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • program na podporu zdravého životního stylu
  • akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Příbram

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika