Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skvělá příležitost pro technology - HO, až 70.000,- #8ATpy

referenční číslo: 66166e9931db27671c7a9ac9 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti s technickou dokumentací a orientujete se v oblasti automotive? Pokud ano, máme pro Vás skvělou příležitost vstoupit do prostředí plného inovací a technologického pokroku. Hledáme technického jednotlivce, který má chuť a schopnost přinášet nové technologie do výrobního procesu. Tato dynamická mezinárodní společnost nabízí prostor pro rozvoj vaší kariéry plné výzev a příležitostí k vzdělávání a růstu. Neváhejte se ozvat!
Náplň práce:
- integrování nových modelů do výroby a vývoj výrobních procesů
- koordinace technické činnosti výrobních linek
- zodpovědnost robotické pracoviště a školení seřizovačů

Požadujeme

- vzdělávání technického oboru
- praxe v automotive
- znalost anglického jazyka

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení - až 70.000 Kč
- smlouva na dobu neurčitou
- flexibilní pracovní doba
- možnost HO
- notebook, mobil i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- stravný paušál
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- příspěvek na vzdělávací kurzy
- možnost studijního volna
- příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita