Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/skladnice s VZV – Hluk až 32.000 Kč/měsíc #3MuOp

referenční číslo: 66041db35d0cfc06c28ec824 | aktuálnost: 26.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou společnost specializující se na odvětví pozemní přepravy, hledáme šikovné a zkušené parťáky do týmu na pozici skladník/skladnice s VZV. Máte už zkušenosti ve skladu a chcete pracovat v čisté hale se super šéfy a kolegy? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do firmy s přátelskou atmosférou. Práce je vhodná pro muže i ženy.
Náplň práce:
- práce ve skladu, manipulace s břemeny pomoci ručního paletizačního vozíku a VZV
- práce na PC + scannerem
- vyskladnění a naskladnění materiálu, příprava zboží k expedici

Požadujeme

- praxi s prací ve skladu s VZV
- věk nad 18 let, čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat v třísměnném provoze (střídání po týdnu- ranní 6:00-14:00h, odpolední 14:00-22:00h, noční 22:00-6:00)

Nabízíme

- základní mzdu 24.670 Kč/měsíc + pohyblivá složka mzdy 4.930 Kč/měsíc + příplatky:
- dle Zákoníku práce: noční 10 % , přesčas 25 %, státní svátek 100 %
- nad rámec Zákoníku práce: víkend 25 %
- stravenkový paušál 90 Kč/směna
- dovolenou 5 týdnů/rok
- možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
- příjemné pracovní prostředí, partu skvělých kolegů, kteří vždy rádi pomohou
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Mzda: 24 670 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní