Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič/ka VZV - průmyslová zóna Triangle - až 36.500Kč #YNlKq

referenční číslo: 65fd420639954a446b2e64a7 | aktuálnost: 18.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme zkušeného OPERÁTORA/OPERÁTORKU SKLADU - RIDIČE/ČKU VZV. Připojte se k našemu týmu a získejte skvělou příležitost stát se součástí naší prosperujícího firmy v automobilovém průmyslu. Jsme přední společností ve svém oboru a hledáme zkušeného řidiče/čku vysokozdvižného vozíku, který se připojí k našemu týmu!
Náplň práce:
- Převážet a manipulovat s materiály, komponenty a výrobky pomocí vysokozdvižného vozíku
- Zajišťovat správné skladování a uspořádání zboží v souladu s našimi standardy
- Spolupráce s ostatními členy týmu pro dosažení efektivity a bezpečnosti práce
Lokalita: žatecká zóna Triangle

Požadujeme

- Zkušenost s řízením VZV
- Zodpovědný přístup k práci a důraz na bezpečnost
- Ochotu pracovat na 3-směnný nebo nepřetržitý provoz

Nabízíme

- Stabilní pracovní místo v automobilovém průmyslu
- Mzdu v základu 27.600 Kč/měs. + prémie až do výše 8.500 Kč
- 3-směnný nebo nepřetržitý provoz
- Příspěvek na dopravu
- 13. plat
- Dotované stravování
- Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru

Mzda: 27 600 - 36 500 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní