Typ nabídky

Minimální mzda

Práce pro drsňáka - odměnou je skvělá mzda+benefity #cCaMj

referenční číslo: 65fc177639954a446b2b45b4 | aktuálnost: 24.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte dobrou fyzickou kondici, nezaleknete se nových výzev a chcete si pořádně procvičit svaly? V tom případě pro vás tato fyzicky náročnější práce bude tím pravým! Odměnou vám bude atraktivní mzda (sestávající z fixní složky a atraktivních příplatků), náborový bonus ve výši 50 000 Kč, vánoční prémie, příspěvek na dopravu a mnoho dalších benefitů
Pracovní náplň je:
- přesun velkých papírových rolí
- oblepování, štítkování
- obsluha strojů

Požadujeme

- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- dobrou fyzickou zdatnost
- základy práce na PC

Nabízíme

- atraktivní mzdu + příplatky
- 13. mzdu, vánoční prémie
- náborový příspěvek 50 000 Kč
- příspěvky na dopravu
- závodní stravování
- systém cafeteria
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- bezúročné půjčky
- firemní akce

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity