Typ nabídky

Minimální mzda

IT product manager

referenční číslo: 4-16-400358 | aktuálnost: 30.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte již zkušenosti na pozici IT PRODUCT MANAGER? Chce využívat angličtinu na denní bázi při spolupráci s ostatními Product Managery? Řešit produktovou strategii, dohlížet nad dodržováním zvolených strategií a navrhovat, tvořit a spouštět nové produkty? Pak máme pozici právě pro Vás!

Požadujeme

* zkušenost na pozici Product manager min. 2 roky
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - podmínkou - denní komunikace
* zkušenost se SaaS - VÝHODOU
* komunikativnost, ochota pracovat v týmu

Nabízíme

* více než 5 týdnů dovolené
* bonusy
* Cafeterie
* flexibilní pracovní doba
* jazykové kurzy
* firemní teambuildingové akce (cyklovýlety, lyžařské zájezdy a mnohem více)
* moderně vybavené pracoviště

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ostrava-Město, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita