Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - nové projekty

referenční číslo: 4-10-400206 | aktuálnost: 16.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti procesního inženýrství, ale rádi byste se posunuli dále? Zajímá Vás oblast nových projektů, spolupráce s Projektovým manažerem? Chcete komunikovat v angličtině? Máme pro Vás - PROCESNÍ INŽENÝR - NOVÉ PROJEKTY!

Náplň práce:

- podpora Projektového manažera v jednotlivých fázích projektu
- dohled nad dodržením termínů, nákladů, kvality dle příslušné dokumentace
- řešení proveditelnosti projektu
- koordinace aktivit jednotlivých projektů s podporou ostatních oddělení
- identifikace odchylek a návrh řešení
- udržování a zlepšování managementu kvality

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- zkušenost v automotive
- zkušenosti v oblasti procesního inženýrství
- znalost štíhlé výroby

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 13. mzda
* flexibilní pracovní doba
* možnost HO
* příspěvek na stravování
* příspěvek na volnočasové aktivity

Místo pracoviště: Okres Ostrava-Město, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita