Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

3D designový inženýr (vhodné i pro absolventy)

referenční číslo: 53415 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by chtěli pracovat jako designový inženýři. Pokud umíte pracovat v SW SolidEdge, SolidWorks, Catia nebo jiném CADu, a zároveň se domluvíte anglicky nebo německy, neváhejte nám zaslat váš životopis. Pozice je vhodná pro zkušené inženýry, technology nebo také absolventy, kteří mají zájem o designování. Nástup možný ihned.
Návrh produktů dle požadavků zákazníků (nejprve ve 2D, následně převedení na 3D) Přímá komunikace se zákazníky (zjištění požadavků, poradenství, konzultace) a kolegy se zahraničí Vedení vlastních projektů, výroba prototypů, včetně výběru materiálu

Požadujeme

Zkušenost se zmíněným SW (Catia, SolidWorks, SolidEdge, CAD) Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka Aktivní přístup, prozákaznické jednání Velmi dobrá prostorová představivost

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Sick days Inflační bonus Zvýšení mzdy po zaškolení 13. mzda Stravenky (150 Kč/den) Možnost občasné práce z domova Vzdělávací kurzy, včetně jazykových kurzů Příspěvek na volnočasové aktivity Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíčně) Kvartální odměny (až 9 600 Kč)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl