Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Manager (-ahj-)

referenční číslo: FCF98368 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení týmu zákaznického servisu, organizace chodu prodejního útvaru
- příprava obchodních plánů
- kontrola cen a platebních podmínek pro zákazníky
- zodpovědnost za servis zákazníků
- koordinace s plánováním výroby a expedicí zboží
- evidence centrálního registru smluv, dohod o bonusech
- řešení personálních otázek
- organizace vzdělávání pro prodejce a oddělení zákaznického servisu

Požadujeme

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- prokazatelné víceleté zkušenosti z oblasti obchodu
- nadstandardní znalost práce na PC (zejména v excelu)
- velmi dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- zkušenost s vedením lidí
- znalost CRM reportingu
- analytické myšlení a organizační schopnosti

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita