Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr vstřikolisovny plastů (-kmz-)

referenční číslo: FA14CAA5 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • řízení a plánování výroby
  • podíl na soustavném zlepšování výrobních procesů v souladu s principy štíhlé výroby
  • dodržování termínů výroby
  • organizace a vedení podřízených pracovníků

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost ovládání vstřikovacích strojů
  • znalost procesních parametrů a jejich vlivu na kvalitu výrobku
  • zkušenosti ze zpracováním plastových materiálů metodou injekčního vstřikování

  • znalost nastavení a zapojení periferních zařízení - doprava materiálu, temperace forem
  • základní přehled o konstrukci a typech vstřikovacích nástrojů
  • komunikační a organizační schopnosti, pracovitost, manuální zručnost a nadšení
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • zaměstnání v oboru s potenciálem pro další růst – v podniku se zahraničním kapitálem
  • práci s výbornou dostupností a vlastním parkovištěm
  • vybavené pracoviště a certifikované pomůcky
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • systém odměn a příplatků motivující zaměstnance
  • jazykové kurzy pro zaměstnance
  • systém benefitů pro zaměstnance

Místo pracoviště: okr. Znojmo

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita