Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor, analytik (-kmb-)

referenční číslo: F6C61A32 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vytváření logických a strukturálních diagramů informačních systémů a počítačových aplikací na základě systémové analýzy procesů a požadavků uživatelů, programuje, testuje a ladí počítačové programy
- vytvoření nadstavbového systému nad systémem SAP, realizace datového skladu a reporting v prostředí intranetu.

Požadujeme

- SŠ/ VŠ vzdělání (obor IT, ekonomický, technický)
- výborná znalost databázových systémů a jazyku SQL, programovacího jazyka PHP, VB (příp.ASP), znalost SAP prostředí, programování aplikací v LN výhodou
- praxe v obdobné pozici min 1 rok
- anglický jazyk min. úroveň B1

Nabízíme

- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita