Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager/machinery support in automotive production

referenční číslo: S022/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro výrobní společnost, která vyvíjí a vyrábí automatizované stroje a části výrobních linek určených především pro automobilový segment, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
PROJECT MANAGER/MACHINERY SUPPORT in automotive production
Vaším úkolem bude podpora klientských požadavků po technické stránce, analýzy jeho potřeb, aktuálního výrobního zařízení a stanovení požadavků na výrobu nových strojů nebo výrobních linek.
Budete zodpovědný za projekt v těchto bodech:
- vstupní technická jednání s klientem o požadavcích
- analýzu klientských potřeb
- návrh základního technického řešení
- přípravu nabídek po technické stránce
- podporu obchodníků v technické oblasti
- doladění zadání pro výrobu nového stroje nebo části výrobní linky v napojení na stávající klientské výrobní technologie
- transfer informací mezi klientem a interním technickým zázemím (konstrukce, výroba)
- technické poradenství klientovi
- sledování výroby a její podpora
Pracoviště v dobrém dojezdu z Kolínska, Pardubicka, Hradecka, případně východního okraje Prahy.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ strojní
- Zkušenost z přípravy výrobní technologie pro nové výrobní projekty
- Dobré technické povědomí - schopnost technicky posoudit návaznosti výrobních linek
- Schopnost jednat s klienty o požadavcích
- Praxe ve vedení projektů
- Zkušenost z výrobního prostředí z automobilového sektoru výhodou
- Ochota cestovat ke klientům do zahraničí
- Uživatelská znalost práce na PC
- Znalost němčiny, angličtiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost ve výrobní společnosti, která vyrábí stroje a výrobní zařízení na zakázku - projektově. Možnost využít technické znalosti a zkušenosti, možnost být expertem. Zajímavé ocenění.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální