Typ nabídky

Minimální mzda

Country sales manager - výrobní zařízení - roboty

referenční číslo: S019/280616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, významného hráče na poli robotiky, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:
COUNTRY SALES MANAGER - výrobní zařízení - roboty
Náplň práce:
- vyhledávání obchodních příležitostí napříč odvětvími
- prezentace a workshopy na výstavách a jednáních
- péče o současné zákazníky v ČR
- účast na veletrzích
- spolupráce s kolegy napříč společností
- reporting přímo zahraniční mateřské společnosti

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
- zkušenost na obchodní pozici technického zaměření
- zájem o oblast robotiky
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka (podmínkou) 
- zodpovědnost, spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
- práci v dynamicky rostoucí firmě
- zázemí stabilní společnosti patřící do mezinárodní skupiny
- zajímavé finanční ohodnocení
- mobilní telefon, notebook a automobil
- možnost dalšího vzdělávání

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita