Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality pro projekty a reklamace (-kmbv-)

referenční číslo: D0418F77 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- pokročilé plánování kvality při vývoji produktů výrobních a kontrolních
procesů
- koordinace předávání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě.
- zpracování kontrolních plánů
- první vzorkování
- sledování stavu sériové výroby pro zpětné vužití zkušeností v novém
- řešení projektových reklamací
- podpora při řešení zákaznických reklamací
- příprava hraničních vzorků a komunikace se zákazníkem
- jednání s mateřskou firmou

Požadujeme

- SŠ/VŠ (ideálně technického směru)
- pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- praxe min. 2 roky na obdobné pozici
- znalost norem VDA, QS9000, VW Q-Formel, ISO/TS 16949
- PPAP, APQP, FMEA, SPC, 8D, 5S
- schopnost pracovat v týmu, samostatnost
- znalost managementu projektu
- VDA 16 výhodou
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele
- kvalitní platové ohodnocení
- pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní dostupnost z Brna

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita