Typ nabídky

Minimální mzda

Referent v oddělení Český inspektorát lázní a zřídel odboru zdravotního dohledu

referenční číslo: CCB4CE1E | aktuálnost: 23.08.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

• poskytování právní podpory celému oddělení převážně v otázkách správního a zdravotního práva
• příprava návrhů právních předpisů v gesci oddělení a zpracování stanovisek a postupů k jejich aplikaci
• zpracovávání připomínek k právním předpisům v rámci připomínkových řízení
• příprava odpovědí k dotazům veřejnosti zaměřených na agendu v gesci oddělení
• koordinace inspekce a dozoru v rámci ochrany a využívání přírodních léčivých zdrojů a zdrojů přírodních minerálních vod
• zpracovávání agendy souhlasů s poskytováním lázeňské léčebně rehabilitační péče

Požadujeme

• ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (právní vzdělání výhodou)
• znalost zdravotnických zákonů a jejich prováděcích předpisů, znalost správního práva a legislativy upravující nakládání s přírodními zdroji (zejména zákon č. 372/2011 Sb.,
zákon č. 164/2001 Sb.)
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)
• samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• pečlivost a důslednost

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
• plný pracovní úvazek
• platové zařazení ve 13. platové třídě (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
• osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• vhodné i pro absolventy
• vhodné pro osoby se zdravotním postižením

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy