Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager-dodávky technologických zařízení-energetika

referenční číslo: S008/020616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro inženýrskou a montážní společnost, která se zaměřuje na technologickou výstavbu, konkrétně na dodávky potrubí a na nich instalované zařízení (ventily, rotační stroje, čerpadla a pod.), hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
PROJECT MANAGER-dodávky technologických zařízení-energetika
Půjde o subdodávky do investičních projektů, které budou spojeny s výstavbou nových zařízení nebo modernizacemi. Budete zodpovídat za řízení a kontrolu průběhu dodávek do sjednaných projektů.
Konkrétně bude vaším úkolem:
- participovat na přípravě projektu - rozpočet, časový harmonogram, zajištění zpracování projektové dokumentace
- monitoring průběhu realizace stavby
- zodpovědnost za prostavěné náklady
- jednání s dodavateli a dodávky zařízení
- úzká spolupráce se site managerem
- organizace kontrolních dnů a jednání s investorem
- účast při testování zařízení
- zpracování předávací dokumentace

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru (strojní nebo elektro)
- zkušenost z výstavby strojírenských zařízení, praxe s instalacemi potrubních systémů výhodou
- praxe ve vedení projektů
- uživatelská znalost práce na PC, MS Project výhodou
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme pozici, která zastřešuje dodavatelské projekty zaměřené na instalaci výrobních zařízení do energetiky. Možnost seberealizace. Zajímavé projekty. Technicky zdatný tým.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita