Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor čistoty

referenční číslo: BBF22376 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce: Koordinace aktivit souvisejících s čistotou výrobku DNOX Zadávání a vyhodnocování zkoušek zbytkových nečistot (dle VDA19) Zavádění specifikací zkoušek čistoty do objednacích předpisů nakupovaných dílů (včetně schválení dodavatelem) Snižování zmetkovitosti zapříčiněné nečistotami klíčových nakupovaných dílů Definice (revize) interních a zákaznických předpisů čistoty pro výrobky a komponenty Vedení S-CIP projektů Očekáváme: VŠ technickéhonebo ekonomického směru Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka Logické a analytické myšlení Znalost norem VDA 19, ISO 16232 a navazujících norem výhodou Praxe min 2 roky (v automobilovém průmyslu výhodou) Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti systém odborného zaškolení možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy) podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem možnost uplatnění i pro absolventy cafeterie - možnost čerpání kreditů v hodnotě 8 000Kč ročně a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální