Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní kontrolor

referenční číslo: BB964398 | aktuálnost: 25.08.2016

Simplehire s.r.o.

Strojírenská společnost sídlící ve Zlíně hledá schopného pracovníka ochotného pracovat v tří směnném provozu.

Náplň práce

- Měření a kontrola jakosti produktů.
- Vyhodnocení naměřených hodnot (dlouhodobé i krátkodobé).
- Odpovědnost za zlepšování jakosti výrobků.
- Dohlížení nad dodržováním metrologického řádu ve společnosti.

Požadujeme

- Výuční list v oboru strojírenství.
- Znalost četby výkresové dokumentace.
- Schopnost rychle se učit.
- Znalost MS Office (zejména Excel) výhodou.
- Základní znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme

- Příspěvky na obědy.
- Bonusy a příplatky.
- Vzdělávání a možnost osobního růstu.
- Týden dovolené navíc a další benefity v rámci sociálního programu firmy.

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity