Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturant/KA

referenční číslo: BAABD70D | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- pro našeho dlouholetého klienta hledáme vhodného zaměstnance na pozici fakturantky. Společnost se zabývá nákupem a prodejem nábytku, má české vedení a pobočky po celé ČR. Na našem trhu je desítky let, práce pro tuto firmu tedy představuje stabilitu a jistoty.
- vystavování faktur
- vedení administrativní agendy
- zpracování agendy na PC.
- komunikace se zákazníky
- práce v interním programu firmy

Požadujeme

- SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru
- práce na obdobné pozici výhodou
- znalost NJ stačí na základní úrovni (komunikace prioritně přes maily)
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- spolehlivost, příjemné vystupování, vstřícná komunikace, pozitivní přístup
- organizační schopnosti, pracovní nasazení, schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

- přátelský kolektiv
- zajímavá práce v zázemí stabilní společnosti
- nástup možný ihned
- pracoviště v Brně-Modřicích

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Státní, veřejná správa

Profese: fakturant/fakturantka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita