Typ nabídky

Minimální mzda

Ministerský rada v oddělení osobním a mzdovém odboru personálního

referenční číslo: B819A038 | aktuálnost: 13.10.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

• komplexní zajišťování personálního rozvoje Ministerstva zdravotnictví z hlediska systemizace pracovních a služebních míst;
• příprava návrhů odměňování zaměstnanců Ministerstva zdravotnictví v souladu se zákoníkem práce, zákonem o státní službě a vnitřními předpisy ministerstva;
• příprava návrhu rozpočtu prostředků na platy, jeho změny a sledování čerpání;
• rozborová činnost a zpracování výkazů a hlášení v platové a rozpočtové oblasti;
• vytváření podkladů, které se týkají platů a odměn v rámci projektů technické pomoci Integrovaného operačního programu a v rámci individuálních projektů spolufinancovaných z fondů Evropské unie;
• spolupráce při tvorbě vnitřních předpisů týkajících se odměňování zaměstnanců Ministerstva zdravotnictví.

Požadujeme

Podrobné informace spolu s povinnými přílohami žádosti o přijetí do služebního poměru jsou k dispozici na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví v sekci Úřední deska.

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: personalista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální