Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor automatizace PLC (-mpp-)

referenční číslo: AF85B055 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení projektů z oblasti automatizace od specifikace požadavků po uvedení do provozu
- zodpovědnost za technickou a obchodní realizaci projektů
- podpora vedení firmy při sestavování týmu inženýringu
- vedení a koordinace nově vzniklého týmu inženýringu
- analýza požadavků zákazníků a návrh koncepce jejich řešení
- vývoj software pro stroje a průmyslové systémy (PLC)
- vizualizace procesů (SCADA/HMI)
- řízení pohonů (Motion Control)
- poradenství a technická podpora prodeje
- zpracování nabídek

Požadujeme

- inženýrské nebo bakalářské studium technického směru, obor automatizace, elektrotechnika, informatika
- zkušenosti s vedením projektů z oblasti automatizace procesů
- znalosti programování v C, C++, VB.NET, IEC1131 apod.
- znalosti objektového programování
- aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou
- analytický, logický a cílově orientovaný způsob myšlení
- samostatnost, schopnost a ochota pracovat v týmu, flexibilita a podnikatelské myšlení
- ŘP skup. B, ochota cestovat: (10-20%) pracovního úvazku

Nabízíme

- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
- možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
- firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální