Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor a podpora uživatelů - interní First Support s NJ

referenční číslo: S028/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro vlastní zastoupení německé společnosti v ČR (cca 34 - 40 zam.), vzhledem k dalšímu plánovanému rozvoji pobočky, hledáme kolegyni či kolegu se zájmem o počítače pro pozici:
KOORDINÁTOR a PODPORA UŽIVATELŮ - interní First Support s NJ
Uvedená pozice je vhodná pro kandidáty i se zatím menší pracovní zkušeností, ale se zájmem o IT podporu a využití jazykové vybavení. Budete komunikovat s centrálou, IT specialisty v Německu při řešení požadavků na počítačové vybavení pracoviště pro nově nastupující kolegy. Dále budete v jednání s externím dodavatelem - HP pro servis IT, pro řešení pravidelné údržby či pro podporu kolegům v obchodním a technickém oddělení, logistice pro uživatelské problémy.
Spolupracujete příležitostně na překládání při školení, při překladu mailové komunikace kolegům, kteří nejsou jazykově vybaveni apod.

Požadujeme

Požadavky:
- min.SŠ vzdělání
- určitá zkušenost s údržbou IT - podpora uživatelů, jednodušší opravy, instalace tiskáren apod.
- ochota pomáhat kolegům v provozních odděleních firmy - uživatelům
- vstřícné jednání, komunikace
- zájem se učit
- PC znalost - na úrovni vyššího uživatele, první podpory
- znalost němčiny - denní využití

Nabízíme

Jsme otevřeni kolegyni / kolegovi i s nějakou zkušeností v podobné práci při škole či 2-3 roky od studií. Přivítáme i zkušenějšího kolegu. Důležitý je zájem o německý jazyk.

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita