Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: A6207FE7 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- kompletní péče o stávající a nové zákazníky v regionu, rozvíjení obchodních vztahů a strategický rozvoj spolupráce s klíčovými partnery
- akvizice nových zákazníků
- návrh a zpracování produktových řešení pro zákazníky
- komplexní řízení jednotlivých obchodních případů
- poradenství v oblasti logistického toku materiálu
- základna v Otmarově - odtud budete vyjíždět ke klientům

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
- obchodní myšlení, orientace na výsledek
- samostatnost a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
- dobré komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování, spolehlivost, flexibilita a loajalita vůči zaměstnavateli
- praxe v oblasti prodeje hutního materiálu, popř. strojírenské výroby - výhodou
- týmová spolupráce
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme

- zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
- zajímavou práci v mladém kolektivu s možností profesního růstu
- motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelná odborná a rozvojová školení
- místo pracoviště: Otmarov

Místo pracoviště: Otmarov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby