Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní Dělník - kmenový stav

referenční číslo: 965364558 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Firma Robert Bosch České Budějovice přijme montážní dělníky do nepřetržitého provozu do kmenového stavu společnosti Bosch

Náplň práce

Požadujeme:

  • výuční list ve strojírenském nebo příbuzném oboru
  • praxe v oboru nejméně 2 roky v posledních 3 letech
  • dobrý zdravotní stav

    Nabízíme:
  • nástup ihned
  • perspektivní práci v mezinárodní firmě
  • zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • a další bonusy (penzijní připojištění, dotované stravování)

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy