Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník-nástrojař

referenční číslo: 92CFB006 | aktuálnost: 23.07.2016

PowerJob s.r.o.

Přijmeme 2 šikovné zámečníky-nástrojaře do výroby plastových výlisků pro našeho významného klienta v Lanškrouně.

Náplň práce

-příprava a údržba forem dle výrobního plánu
-součástí práce je čtení výkresů a práce s měřidly

Požadujeme

-vyučen ve strojírenském oboru nebo srovnatelné zkušenosti -zámečník, nástrojař, obráběč apod.
-manuální zručnost
- znalost broušení naplocho a zkušenosti se střižnými nástroji výhodou
-vhodné i pro absolventy strojírenských oborů
-výhodou oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky-uchazeče bez těchto kurzů sami zaškolíme

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo přestupu do kmenového stavu
- zálohy z výplaty
- prémie za plnění cílů
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního růstu

Místo pracoviště: Lanškroun-Sázava

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojník zámečník, technik ve strojírenství, zámečník, kontrolor, mechanik, nástrojař, plánovač výroby, technik přípravy výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní