Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný konstruktér elektro #5662466 (Praha, Lovosice, CZK)

referenční číslo: 5662466 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodnou osobnost na pozici

SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Pracovní náplň:
- Odpovědnost za vypracování projektové dokumentace MaR nebo Elektro
· Technická jednání se zákazníkem
· Specifikace přístrojů
· Vyhotovení prováděcího projektu
· Vyhotovení průvodní technické dokumentace
· Kompletační činnost
· Příprava podkladů pro výběrová řízení
· Samostatné řízení zakázek

Náš klient požaduje:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
- Výhodou 2-3 roky praxe v oboru
- Znalost NJ, AJ nebo RJ na úrovni práce s technickou dokumentací
 - Celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
- Znalost některého z CAE systémů, nejlépe E-Plan, AutoCAD, InTools, apod.
· Dobrý přehled v technických normách
· 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
·  Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
·  Řidičský průkaz skupiny B
- Časová flexibilita

Náš klient nabízí:
- Roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování
·- Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- Notebook, případně mobilní telefon
- Jazykové kurzy
- Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracoviště: Praha nebo Lovosice, realizace projektů v rámci ČR a v zahraničí

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty. Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz. Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Ústecký kraj

Obor: Energetika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní