Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik/ údržbář – CNC a tvářecích strojů (-kmb-)

referenční číslo: 8AC737CB | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• Údržba/ opravy - CNC a tvářecích strojů
• Provádění preventivní údržby strojů a zařízení / Geiss, Maka, Sahos
• Opravy strojů a zařízení dle možností + zajištění náhradních dílů
• Komunikace se servisními techniky z Geiss, Maka , Sahos
• Vyhláška č.50 §6
• Znalost řídících systémů Sinumeric popř. Fanuc – výhodou

Požadujeme

• Střední škola s maturitou popř. VŠ – elektrotechnického typu
• Trestní bezúhonnost
• Aktivní přístup
• Manuální zručnost a smysl pro detail
• Zodpovědný přístup
• Ochota učit se novým věcem
• Znalost AJ nebo NJ – výhodnou není podmínkou
• Odolnost vůči stresu
• Oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou

Nabízíme

• Zaměstnání ve stabilní společnosti
• Příjemné moderní pracovní prostředí
• Příspěvek na stravování
• Pracoviště: Brno

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita