Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer - AJ - Vysočina, Morava, 50-60 000 Kč

referenční číslo: 80F6C6A1 | aktuálnost: 06.08.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil společnosti:
Naším klientem je velice solidní a stabilní česká obchodní společnost, se sídlem v Praze.

V tuto chvíli pro rozšíření obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici obchodního manažera-produktového specialisty, pro vybrané produkty.

Nejde o prodej služeb, energií, finance, TELCO, door to door prodej apod.

Jde výhradně o specializovaný B2C obchod, s dlouhodobou budoucí perspektivou, a možností dalšího profesního rozvoje.

Nabízíme možnost práce pro obchodníka bez praxe v daném oboru, s chutí zůstat v aktivním obchodě, ale ve zcela jiném oboru, než doposud působí.

V tomto případě jde o rozvíjení a udržování dlouhodobých obchodních vztahů se stávajícími klienty, a jejich budování a rozvíjení s klienty novými.

Náplň práce:
- udržování a rozvíjení velmi dobrých obchodních vztahů s klienty společnosti v lokalitě: Vysočina, Morava
- sledování nově vyhlášených výběrových řízení
- sběr informací z trhu v přidělené lokalitě
- tvorba reportů, běžná operativa

Na tuto pracovní pozici hledáme obchodníka s aktivní obchodní praxí (bez omezení oboru), se schopností udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky, schopností dorozumět se aktivně v AJ (studium podkladů v AJ, občasná školení v AJ (lektoři ze zahraničí)).

Pracovní pozice je z principu koncipována, jako práce z „home office“. Je tedy jedno, kde vybraný kandidát v dané lokalitě (Vysočina, Morava) bydlí. Cca 18 pracovních dnů v měsíci je na osobních jednáních u zákazníků v přiděleném regionu.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní znalost AJ - nutnost studia pracovních podkladů, občasných školení
- praxi na obdobné samostatné pozici obchodníka - bez omezení oboru
- praxi s častými obchodními cestami za klienty - na denní bázi
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Zaškolování bude probíhat částečně v regionu budoucího působení, částečně i na stážích mimo region. Výběrové řízení a pohovory se budou konat v Praze.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr u velice solidní, stabilní a prosperující společnosti
- přátelské pracovní prostředí, velmi slušný tým kolegů a nadřízených
- výborné platové podmínky - FIX + bonusy - celkem cca 50-60 000 Kč - dle výkonu kandidáta
- „home office“
- služební automobil střední třídy i k soukromému využití, mobil, notebook
- 5 týdnů dovolené apod.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Vysočina, Morava

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita