Typ nabídky

Minimální mzda

Průmyslový inženýr (Uničov)

referenční číslo: 7A9C8DC0 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za realizaci projektů rozvojového a investičního charakteru (stroje, technologické celky atd.)
  • Plánování, tvorba a optimalizace pracovišť- tvorba layoutu, optimalizace toků materiálu a zakázek
  • termínové a finanční plánování projektů, jejich realizace, řízení, koordinace a předávání do provozu
  • vyhodnocování projektů a prezentování jeho výsledků
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti (marketing, obchod, plánování, technologie, výroba, ekonomika)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru – nejlépe průmyslové inženýrství
  • znalost strojírenských a technických postupů ve výrobě
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • konstrukční znalosti strojů a stavebních základů
  • znalost metod průmyslového inženýrství, statistiky, analytických metod (MSA, FMEA, a dalších)
  • AJ / NJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské