Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik vrtné soupravy s NJ nebo AJ (-kmh-)

referenční číslo: 78660408 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• zajištění provozu vrtné soupravy, provádění údržby a operativní řešení poruch zařízení
• evidence majetku a optimalizace údržby v Cmms softwaru
• cestování po Evropě, každodenní komunikace v německém nebo anglickém jazyce

Požadujeme

• VŠ strojního zaměření, ideálně mechatronika
• praxe v údržbě strojních zařízení výhodou
• dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
• přehled v oblasti pneumatiky, hydrauliky a mechaniky
• znalost CAD a SW pro správu údržby výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativní NJ nebo AJ (min. B1)
• ochota cestovat

Nabízíme

• motivující mzdové ohodnocení
• perspektivní různorodá práce s možností profesního růstu
• nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, jazykové a odborné kurzy, 5 týdnů dovolené, různé druhy příspěvků)

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Evropa

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální