Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce se zaměřením na rozvoj zahraničního obchodu

referenční číslo: 6E96A55E | aktuálnost: 02.05.2017

Ing. Štefan Madaj

Severočeská firma Ing. Štefan Madaj hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodního zástupce se zaměřením na rozvoj zahraničního obchodu. Ing Štefan Madaj je prodejcem dřevěných nábytkových desek ze skandinávské suroviny. Pokud máte obchodního ducha, nebojíte se zodpovědnosti a máte rádi flexibilitu, tak se nám neváhejte ozvat a prodejte nám to, co umíte.

Náplň práce

  • Navázání a nastavení spolupráce s novými zákazníky
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů
  • Denní komunikace se zákazníky
  • Návrh a implementace aktivit na podporu prodeje
  • Příprava obchodních nabídek
  • Úzká spolupráce s vedením, pravidelný reporting a související administrativa

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru marketingu nebo ekonomie
  • Předchozí zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky není podmínkou pokud:
    - máte nadšení pro obchod
    - hledáte a využíváte příležitosti
    - jste reprezentativní a komunikativní osobnost
    - jste schopni najít společnou řeč a vycházet s lidmi i v obtížných situacích
    - zvládáte stresové situace a umíte pracovat pod tlakem
    - vás baví kontakt s lidmi a udržovaní obchodních vztahů
    - víte, jak objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Německý jazyk podmínkou, anglický jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Dobré finanční ohodnocení s nástupní základní sazbou 20.000,- plus provize, které můžou činit až 30.000,-
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Flexibilitu homeoffice - pro tuto pozici není nutné každý den docházet do kanceláře
  • Nástup možný ihned

Mzda: 20 000 Kč

Místo pracoviště: Děčín

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy