Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu

referenční číslo: 661898CC | aktuálnost: 02.05.2017

Cayman Pharma s.r.o.

Farmaceutická společnost Cayman Pharma s.r.o., výrobce aktivních farmaceutických substancí (API) na bázi prostaglandinů, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

• Zodpovědnost za provoz skladu surovin v systému SVP
• Vedení malého kolektivu podřízených (2 zaměstnanci)
• Příjem a výdej surovin dle požadavků výroby
• Evidence surovin, jejich značení a zajištění jejich vzorkování
• Provádění pravidelných inventur skladu

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání s maturitou, chemické zaměření výhodou
• Zkušenosti s vedením podřízených
• Zkušenosti s prací ve skladu podmínkou
• Znalost práce s PC, zkušenosti se systémem ABRA výhodou
• Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
• ŘP skupiny B podmínkou, VZV + ADR výhodou
• Bezúhonnost podložena výpisem z trestního rejstříku
• Fyzická zdatnost – zdvihání těžkých břemen

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování v závodní jídelně
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Motivační program čtvrtletních odměn
• Příspěvek na dětskou rekreaci
• Týdenní pracovní doba 37,5 hodin
• Jednosměnný provoz 6:00-14:00
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Místo pracoviště: ul. Práce 657, 277 11 Neratovice

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita