Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník

referenční číslo: 567A6DAB | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Skladník

Náplň práce

- pracoviště Syrovice: Brno - venkov (10min od Brna)
- manipulace se zbožím - vyskladnění a naskladnění zboží do/z regálů, vykládka a nakládka kamionů
- vyřizování objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
- manuální manipulace
- používání manipulační techniky
- balení, etiketování a kompletace zboží
- práce se scannerem
- komunikace v rámci oddělení logistiky

Požadujeme

Nabízíme

- finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
- zázemí prosperující zahraniční firmy
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- NÁSTUP IHNED
- zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu
- firemní akce, vzdělávací kurzy, školení

Místo pracoviště: Syrovice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní