Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer nákupu subdodávek (-kmžs-)

referenční číslo: 515AE1F9 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • odpovídá za komplexní nákup subdodávek v objemu cca 300-400 mil. Kč
  • řídí a koordinuje práci od 1 do 5 spolupracovníků
  • spolupracuje s ostatními kolegy z výrobních středisek a mateřské společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ stavební, ekonomická
  • minimálně 3 roky praxe v obchodní činnost v oblasti stavebnictví s objemem výroby alespoň 300 mil.Kč
  • velmi dobrá znalost PC
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • obchodní a organizační schopnosti
  • schopnost vést a motivovat
  • autorizace ve stavebním oboru je výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • služební auto k soukromým účelům
  • notebook, mobil
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita