Typ nabídky

Minimální mzda

Osobní řidič

referenční číslo: 4F53E620 | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Náplň práce

Pro našeho zákazníka, společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti facility managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Osobního řidiče a ochranky v jedné osobě.

Máte bohaté zkušenosti s řízením osobních vozů, jste výborný řidič a péče o svěřený vůz Vám není cizí? Vlastníte zbrojní pas a ovládáte bojový sport? Cestování po republice či do zahraničí pro Vás není překážkou? Mluvíte alespoň částečně anglicky nebo německy? Potom nám zašlete Váš životopis s Vaší fotografií.

Co od Vás požadujeme?

• čistý trestní rejstřík
• praxe na obdobné pozici je vítána
• reprezentativní vystupování, loajalita a diskrétnost
• základní znalost angličtiny nebo němčiny
• výhodou je fyzická zdatnost, zkušenost s bojovými sporty
• ochotu cestovat po celé ČR a v zahraničí
• zbrojní průkaz
• ŘP skupiny B

Co Vám společnost může nabídnout?

• vynikající finanční podmínky
• dlouhodobý pracovní úvazek (krátky/dlouhý týden)
• možnost cestování po světě
• zajímavou a náročnou práci

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: taxikář/osobní řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita