Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí konstrukce (-mpp-)

referenční číslo: 461A5FA4 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení týmu konstruktérů a vývojářů o 15 lidech

- konstrukce jednoúčelových strojů, transportních systémů

- návrhy nových technických řešení

- podpora při tvorbě technické dokumentace

- komunikace se zákazníky

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání – obor strojírenství

- praxe v konstrukci jednoúčelových strojů, případně podobných

- zkušenost s vedením týmu vítána

- znalost NJ komunikační, navíc AJ výhodou

Nabízíme

- práci v přátelském kolektivu se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí

- možnost profesního vzdělávání a personálního růstu

- motivující finanční hodnocení

- zaměstnanecké benefity

- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita